Uysal'dan Topbaş'a lale tablosu

Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kendisinin yerine getirilen Mevlüt Uysal'ı makamında ziyaret etti. İnzivaya çekilmek gibi bir anlayışlarının olmadığını belirten Topbaş "Tabiiki bilgilerimizi aktaracağı. Bu şehirdeyim" dedi. Uysal da Topbaş'a İstanbul'u simgesi lale tablosu hediye etti.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı'ndan istifa eden Kadir Topbaş, göreve yeni seçilen Mevlüt Uysal'ı Saraçhane'deki İBB binasında ziyaret etti.

Topbaş, İBB Başkanı Mevlüt Uysal'a görevinde başarılar dileyerek, "Kendisini ayrıca takdir ettiğim Avukat Mevlüt Uysal'ın başkan olarak burada göreve başlaması beni de mutlu etmiştir. Kendisine ve mesai arkadaşlarına başarılar diliyor hayırlı olsun diyorum. Tabiki bilgilerimizi aktaracağız. Kitap, konferans başka bir şey olabilir. Bu şehirdeyim. İstikametimiz vatanımızın milletimizin geleceğine hizmetkar olmak. Bir kenara çekilmek, inzivaya çekilmek anlayışımız yoktur. İnşallah daha güzel şeyler yapılır. İnsanlık için varım bundan sonra" diye konuştu.

Uysal da, ziyaret nedeniyle teşekkür ederek, Topbaş'a lale tablosu hediye etti.

(İSTANBUL-DHA)