Sedat Peker'den Gazi Mahallesi ve Çarşı'ya selam!

Sedat Peker, cenaze töreni için gittiği Gazi mahallesinde çok iyi karşılandığını söyledi. Beşiktaş taraftar grubu Çarşı'nın da kendisine davet yolladığını iddia etti.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Organize suç örgütü lideri olmaktan hüküm giyen Sedat Peker, "Beşiktaş Çarşı Grubu"nun kendisine davet gönderdiğini iddia etti. Peker sosyal medya hesabından, "Gerçekten bu davet benim için çok anlamlı ve değerli. FETÖ'cülerin, PKK’lıların ve 28 Şubat artıklarının yapacakları aleyhte çalışmayı önemsemeyerek bu davette bulunmuş olmaları benim için çok değerliydi" mesajını paylaştı.

'BÖYLE BİR DAVET ALACAĞIMA ASLA İNANMAZDIM'

Peker, sosyal medya hesabında şu ifadeleri kullandı:

"Ancak Gazi mahallesinin büyük ailelerinin temsilcilerinden aldığım Gazi mahallesine ziyaret daveti gerçekten çok mutluluk vericiydi. Çünkü örgüt üyeleri ve sempatizanları ufak çocuklara dahi benim Alevi ve Kürt düşmanı olarak anlattıklarından o mahallenin insanlarından böyle bir davet alacağıma asla inanmazdım.

Bu düşüncemi o değerli ailenin temsilcilerine söylediğimde, REİS sen Kürt düşmanı veya Alevi düşmanı olsan biz seni karşılamaya gelmezdik. Seninle aynı sofraya oturmazdık, senle aynı havayı teneffüs etmezdik. Biz seni tanıyoruz, gönlün rahat olsun Gazi mahallesinde de senin kardeşlerin var dediler.

Yine şahsımı bu şekilde etkileyen bir davette Beşiktaş Çarşı grubundan gelmişti. Gerçekten bu davette benim için çok anlamlı ve değerli. Fetöcülerin, Pkk’lıların ve 28 Şubat artıklarının yapacakları aleyhte çalışmayı önemsemeyerek bu davette bulunmuş olmaları benim için çok değerliydi."