Cinayet masası İbrahim Erkal soruşturmasını tamamladı

İstanbul'da ikamet ettiği sitenin otoparkında düşerek kafasını yere çarpan ve komaya giren şarkısı İbrahim Erkal soruşturmasını devralan cinayet masası ilk dosyayı hazırladı.

DUVAR – İstanbul Maltepe’deki evinin otoparkında 12 Nisan’da beyin kanaması geçiren ve halen yoğun bakımda tutulan şarkıcı İbrahim Erkal’ın dosyasını inceleyen ve kamera kayıtlarını mercek altına alan İstanbul Cinayet Masası, şarkıcının otoparka girmeden önce ve olaydan sonra otopark giriş ve çıkışlarında görüntülere yansıyan kimse bulunamadı.

Yüksek tansiyon hastası olan İbrahim Erkal’ın olay öncesi dengesini kaybederek düştükten sonra beyin kanaması geçirdiği sonucuna varıldı. Yoğun bakımda bulunan İbrahim Erkal’ın sağlık durumunda ise herhangi bir gelişme yok.

NE OLMUŞTU?

İbrahim Erkal, 12 Nisan’da evinin otoparkında baygın halde bulunmuş, önce bir kamu hastanesine ardından da bir özel hastaneye götürülmüştü.

Yapılan tetkiklerinde ciddi bir beyin kanamasının olduğu tespit edilen ve bunun üzerine ameliyatta alınan İbrahim Erkal’ın tedavisi, yoğun bakım şartlarında gerçekleştirilmişti.

İbrahim Erkal, ailesinin talebi üzerine ileri tetkik ve tedavilerinin yapılabilmesi amacıyla geçen hafta bulunduğu özel hastaneden alınarak Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirildi.

BİLİNCİ KAPALI

İbrahim Erkal’ın, nakil sonrasında yapılan ilk değerlendirmesinde bilincinin kapalı, tansiyon ve nabız gibi hayati fonksiyonlarının düzensiz olduğu tespit edildi.
(Kaynak: Medyaradar)