AK Partili başkandan 16 Nisan'a indirimli Yunanistan!

Turizm firması Ertürk Lines, referandum haftasında Sakız Adası'na indirimli tur düzenliyor. Dönüş tarihi ise 16 Nisan. Firmanın ortaklarından birisi de AK Parti Çeşme İlçe Başkanı Alparslan Ertürk.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - AK Parti Çeşme İlçe Başkanı Alparslan Ertürk'ün ortağı olduğu Ertürk Lines, referandumun yapılacağı haftasonu için Sakız Adası'na indirimli tur düzenliyor. Oldukça makul fiyatla düzenlenen turda dönüş günü 16 Nisan.

Çeşme ve Yunan adaları arasında feribot seferleri düzenleyen Ertürk Lines, 15-16 Nisan tarihlerinde Paskalya Bayramı kutlamalarının yapılacağı Sakız Adası'na indirimli tur düzenledi. İlanın bir bölümünde "16 Nisan günü referandumda oy kullanabilmeniz için 2 ayrı erken dönüş seferi açılmıştır" notu düşüldü. Firmanın internet sitesine girildiğinde ise, "16 Nisan Pazar günü referandum günüdür. Oy kullanmanın önemli olduğu hatırlatmak isteriz. Pazar sabah 08.30 ve 11.00 dönüş seferi bu nedenle açılmıştır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı yolcularımızdan hassasiyet beklemekteyiz" notuna yer verildi.

Aile şirketi olan Ertürk Lines'ın ortağı AK Parti Çeşme İlçe Başkanı olan Alparslan Ertürk ise konuyla ilgili bilginin acenteden alınabileceğini söylemekle yetinerek Nezihe Ertürk'e yönlendirdi. Nezihe Ertürk'ün Alparslan Ertürk'ün amcasının oğlu Fazıl Ertürk'ün eşi olduğu ve kendisinin de CHP'nin aktif üyesi olduğu ifade edildi. (DHA)