Cumhurbaşkanı Başdanışmanı: O manşet için hesap verecekler

Hürriyet gazetesinin, 'Karargah rahatsız' manşetine Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yiğit Bulut'tan tepki: "Cumartesi günü atılan manşet 'Millet'e, Devlet'e ve Lider'e açıkça bir tehdittir.'

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başdanışmanı Yiğit Bulut, Hürriyet'in 'Karargah rahatsız' manşetine dair "Kendi menfaatleri doğrultusunda 'halkı kendi ordusu ile karşı karşıya getirmeye' çalışanlar, mutlaka bunun hesabını verecekler" dedi.

Hürriyet gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat imzasıyla yayımlanan 'Karargah rahatsız' manşetine ilişkin tepkiler sürüyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başdanışmanı ve Star gazetesi yazarı Yiğit Bulut, manşetle ilgili "Hesap verecekler" ifadelerini kullandı:

"Cumartesi günü atılan manşet 'Millet'e, Devlet'e ve Lider'e açıkça bir tehdittir.' Bir vatandaş olarak tehdit edenlere diyorum ki; TOPUNUZ BİRLİKTE GELİN! BU SON GELİŞİNİZ OLACAK! Son söz: Türk Silahlı Kuvvetleri'nin 'KURUMSAL KİMLİĞİ'ni' bu tip 'algılama oyunlarına bulaştıranlar' ve kendi menfaatleri doğrultusunda 'halkı kendi ordusu ile karşı karşıya getirmeye' çalışanlar, mutlaka bunun hesabını verecekler! YAŞASIN TAM BAĞIMSIZ, GÜÇLÜ, BÜYÜK, CİHANŞÜMUL TÜRKİYE…"

AK Parti'den Hande Fırat'a destekAK Parti'den Hande Fırat'a destek

Genelkurmay: Başörtüsü için bize danışılmadıGenelkurmay: Başörtüsü için bize danışılmadı

Hürriyet'ten 'Karargah rahatsız' açıklamasıHürriyet'ten 'Karargah rahatsız' açıklaması