Arif Erdem, 'en çok ben isterim' dedi

Galatasaray'lı eski milli futbolcu, teknik direktör ve yorumcu Arif Erdem, darbe girişimi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

DUVAR – Eski milli futbolcu Arif Erdem, kişisel Instagram hesabından milli takım formalı bir fotoğraf paylaşarak açıklamalarda bulundu.

İşte Arif Erdem paylaşımına düştüğü notta;

”Kamuoyuna duyurulur!! Ben hayatim boyunca vatanı, milleti, bayrağı için çalışan, inandığım dini değerler dogrultusunda yaşamaya çalışan, ailesine, örf ve adetlerine bağlı bir insan oldum..

Hem Galatasaray forması hem de milli forma altında her zaman tek hedefim vatanımı, bayrağımı en iyi şekilde temsil etmek oldu.

Son zamanlarda Ülkemizde yaşanan hain terör saldırılarını ve alçak darbe girişimini lanetle kınıyorum!! Ben dini duygularım, vatan ve millet sevdamla her zaman her kuruma elimden geldiğince maddi-manevi destek olmaya çalıştım. Temiz duygularımızı kendi çıkarlarına alet edenlerin Yüce Türk Adaleti önünde hesap vermesini en çok ben isterim!! Hiçbir terör örgütü ile vatanıma ve milletime zerre miktar zarar verebilecek bir oluşumun içerisinde olmadım, olmam da asla mümkün değil.. Milletin iradesi ile seçilmiş Sayın Cumhurbaşkanımız’a ve milletin bizzat kendsine yapılan bu hain darbe girişimini nefretle kınadığımı tekrar belirtirken tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet ve acı içindeki yakınlarına sabırlar dilerim… Saygılarımla… Arif Erdem” dedi.

 

arif