Arda başkomutanını açıkladı!

Arda Turan, 'zor günler' geçirdiğini düşündüğü Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik sevgisini sosyal medya hesabından dile getirdi.

DUVAR – Barcelona’da forma giyen Arda Turan, Instagram’dan yaptığı paylaşımda Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan övgüyle bahsetti. “Benim başkomutanım sizsiniz!’ diyen Turan, “Ben inanıyorum ki bu ülkeyi yeniden birleştirecek, insanları toparlayacaksınız” dedi.

‘TARAFIM VE FİKRİM VAR’

Arda Turan’ın darbe girişimi sonrası paylaştığı mesajı şöyle:

“Şimdi siz yalaka dersiniz deyin…!!! Hayatı boyunca devletin hiç bir kurumundan bir şey istememiş biri olarak yazıyorum.. Hastalandık aradın üzüldük aradın sevindik aradın Allah’ın selamını gönderdik aradın dünyanın her yerinde sahip çıktın sizinle konuşurken siz bile demedik abilik yaptınız her şartta bize …! sahip çıktınız..! bugün sizin için zor günse bu gün yanındayız efendim …!
Ben inanıyorum ki bu ülkeyi yeniden birleştirecek insanları toparlayacaksınız Allah iki cihanda sizi mutlu etsin!! Benim vicdanımdaki vefa sevgiyle!!! Benim başkomutanım sizsiniz!!!! Her şartta… ( futbolcuyum tarafım var fikrim var özgürüm )!!! #yaşasıntürkiyecumhuriyeti” (DHA)