Yol tartışması kanlı bitti

İstanbul Bahçeşehir'de yol verme tartışması nedeniyle dövülen Kaplan İşcanlı, 38 günlük yaşam mücadelesini kaybetti.

DUVAR – Yol tartışması nedeniyle cinayetle sonuçlanan olay, 10 Mayıs sabahı Başakşehir’de meydana geldi. İddiaya göre, 33 yaşındaki Kaplan İşcanlı, benzin almak için otomobiliyle, bir akaryakıt istasyonuna girdi. Aynı anda istasyona giren 2 kişiyle İşcanlı arasında yol verme sebebiyle çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü.

Habertürk’ten Müslim Sarıyar’ın haberine göre, kurtarma eğitimlerinde camın kırılması için kullanabileceği koltuk başlıklarını söken 2 kişi aşağıya indi. Koltuk başlıklarının metal bölümünü mızrak gibi kullanan ikili, Kaplan İşcanlı’ya saldırdı. Aracındaki jopu aldığı öne sürülen İşcanlı kendisini savunmak istesede başarılı olamadı.

Başına ve vücudunun çeşitli yerlerine darbeler alan Kaplan İşcanlı kanlar içerisinde kaldı. Saldırıdan sonra 38 gün boyunca yoğun bakımda hayata döndürülmeye çalışılan Kaplan İşcanlı yapılan müdahalelere rağmen geçtiğimiz gün yaşam mücadelesini kaybetti.

Polis, iki katil zanlısının açık kimliklerini kısa süre içerisinde tespit etti. Arkadaş oldukları saptanan 21 yaşındaki Canpolat S. ile 19 yaşındaki Onur Y. isimli zanlıların bir süre sonra yakalandığı öğrenildi.
Haberin geniş hali için tıklayın