İstanbul Üniversitesi personeli saldırıda can verdi

İstanbul Vezneciler'deki bombalı saldırıda ölenler arasına İ.Ü. personeli Esra Tekin'in de olduğu öğrenildi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - İstanbul Üniversitesi Rektörü Prof. Mahmut Ak, bugün gerçekleştirilen bombalı saldırıda üniversite personeli Esra Tekin'in de can verdiğini duyurdu. Ak'ın mesajı şöyle:

"Üniversitemiz personeli Esra Tekin Vezneciler'deki hain bombalı saldırıda hayatını kaybetmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine ve İstanbul Üniversitesi mensuplarına başsağlığı dileriz.

esra

Esra Tekin

Vatanın bölünmez bütünlüğü, milletimizin birlik ve beraberliği ile ülkemizin, öğrencilerimizin huzuru ve geleceği uğruna İstanbul Üniversitesi’nde görev yapmaya giden polislerimize Ramazan ayının 2. gününde haince bombalı bir saldırı düzenlenmiştir. Saldırıda 7 polisimiz şehit olmuş, 4 vatandaşımız hayatını kaybetmiş, aralarında İstanbul Üniversitesi mensuplarımızın da bulunduğu 36 kişi yaralanmıştır. Bu menfur saldırıyı lanetliyor, şahsım başta olmak üzere tüm İstanbul Üniversitesi mensupları adına kahraman şehitlerimize ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve Aziz Milletimize başsağlığı diliyor, yaralılarımıza acil şifalar temenni ediyorum."