Gülsim Ali 5 yıldır sistematik tacizle karşı karşıya: Son kez uyarıyorum...

Oyuncu Gülsim Ali, kendisini 5 yıldır sistematik olarak taciz eden erkek hakkında konuştu: Seni son kez uyarıyorum, buna artık bir son vermelisin.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Oyuncu Gülsim Ali, 5 yıldır kendisini sistematik olarak taciz eden ve cinsel içerikli mesajlar gönderen E.H. adlı erkeğe sosyal medyadan seslendi. Ali, birçok kez uzaklaştırma kararı aldırdığı E.H.’ye "Tacize devam edersen fotoğraflarını yayınlarım" diyerek tepki gösterdi. 

Mahkemeye başvurup uzaklaştırma kararı çıkarmasına rağmen E.H. adlı erkeğin sistematik tacize devam ettiğini belirten oyuncu, E.H.’nin son olarak çalıştığı sete gelip "Senin olduğun her yere gelebilirim, kimse beni engelleyemez" diyerek tehdit ettiğini ifade etti.

Gülsim Ali sosyal medya hesabından şu mesajı paylaştı:

"2016 yılından beri durmaksızın beni taciz eden E. H. Hakkında açılmış davalara rağmen taciz, cinsel içerikli hakaret dolu mesajlar ile bana rahatsızlık vermekten vazgeçmedin. Dava açmama, defalarca uzaklaştırma kararı almama rağmen bana ulaşmak için her yolu denemeye devam ediyorsun, çalıştığım setlere gidip yanındaki insanlara yalan söyleyip onları kullanarak dekorların içinden çektirdiğin fotoğraflarla 'senin olduğun her yere gelebilirim, kimse beni engelleyemez' diyerek beni tehdit ediyorsun. Benim hakkımda, ailem, işim ve özel hayatımla ilgili ağıza alınmayacak ifadeler kullanarak bana zarar vermeye çalışıyorsun. Seni son kez uyarıyorum, buna artık bir son vermelisin. Kullandığın bütün sahte hesapların aynı telefon ve bilgisayardan yapıldığı resmen ispat edildi, hepsinin sana ait olduğu resmi makamlarca da onaylandı. Eğer tek bir rahatsızlık daha verecek olursan senin fotoğraflarını, attığın aşağılık sapkın mesajlarını bütün şahsi bilgilerini dava dosyasıyla birlikte buradan yayınlayacağım ve birer kopyasını da memleketindeki akrabalarına, posta yoluyla ileteceğim." (HABER MERKEZİ)