Güldür Güldür'de gündem 'Rasim Ozan Kütahyalı': Gelecektekiler de istemiyor bunu

Show TV’de yayınlanan Güldür Güldür Show'un son bölümünde 'Rasim Ozan Kütahyalı' skeci dikkat çekti. Kütahyalı, ekibe teşekkür etti.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Show TV’de yayınlanan Güldür Güldür Show'un son bölümünde 'Rasim Ozan Kütahyalı' skeci gündem oldu.

6 Nisan'da yayınlanan programının, "Gelecekten günümüze futbol özel" adlı skecinde, Melih Gökçek’in sahibi olduğu Beyaz TV'de spor yorumculuğu yapan Rasim Ozan Kütahyalı taklit edildi.

Söz konusu skeçte; Rasim Ozan Kütahyalı'yı taklit eden oyuncu, Kütahyalı'nın programda yaptığı gibi bir boruyu ağzına getirip çeşitli hareketler yaparken yüksek sesle sık sık bağırdığı görüldü.

Gelecekten zaman makinesiyle geçmişe giden oyuncuya, geçmişteki konuklar, "Tarzan gibi ne bağırıyorsun", "Gerçekten çok enteresan. Gelecekten futbol yorumcuları da akıl sağlını kaybetmiş görünüyor", "Ne saplaması, alın şu boruyu şunun elinden" ifadelerini kullanıyor.

Skecin sonunda ise oyuncuyu tekrardan geleceğe gönderemeyen yorumcular, "Hayır efendim makineden değilmiş, gelecektekiler de istemiyormuş bunu..." ifadelerine yer veriyor.

RASİM OZAN KÜTAHYALI'DAN GÜLDÜR GÜLDÜR'E TEŞEKKÜR

Rasim Ozan Kütahyalı skecin ardından Mahir İpek ve Ali Sunal'a teşekkür ederek, "Show’da Ali Sunal’ın Güldür Güldür ekibinin hazırladığı ROK taklit skecine koptum. Bana sağlam giydirmişler. Beni yerden yere de vursa mizahçıların ifade özgürlüğünü sonuna kadar savunuyorum. Yeter ki güldüren, iyi komedi olsun. Tebrikler Güldür Güldür’cüler" dedi.