Gökçek'e mesaj: Bir zamanlar kraldın. Şimdi korkudan dizlerin titriyor

FETÖ'ye imar rantı suçlamasıyla ifade veren Melih Gökçek'e Mansur Yavaş'ın danışmanı Servet Avcı'dan tepki: "Korkudan dizlerin titreye titreye savcılığa gidiyorsun. Bunlar daha iyi günlerin."

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin şikayeti üzerine, 'FETÖ'ye imar rantı sağlamak'tan hakkında soruşturma açılan ve savcılığa ifade vermeye giden Melih Gökçek Twitter hesabından “Bugün Savcılıktaydım. 2 Saat İfade Verdim… Konu FETÖ… İpini Koparan Dilekçe Verip Beni Şikayet Etmiş… Şimdi Adaletin Kararını Bekleyeceğiz… Önümüzdeki Hafta Mansur Ve Ertan Işık’la İlgili Onlarca Şikayet Dilekçesi Veriyorum… Biraz Da Onlar Savcılığa Gitsin" diye mesaj attı. 

Ankara Büyükşehir Belediyesi Mansur Yavaş'ın danışmanı ve Yeniçağ'da köşe yazarı olan Servet Avcı, Melih Gökçek'in mesajını şu notla alıntıladı: 

“Bir zamanlar kraldın, parsel parsel satarken dokunulmazdın... Bak şimdi korkudan dizlerin titreye titreye savcılığa gidiyorsun... Bunlar daha iyi günlerin...” diyerek Melih Gökçek’e seslenen Servet Avcı, “Çünkü “Yaklaşıyor yaklaşmakta olan..." (HABER MERKEZİ)