Futbolcu Adem Büyük'ün eşi Merve Büyük, çakarlı araçla emniyet şeridinden gittiği anları yayınladı

İstanbul'da Çakarlı araçla ve siren çalarak emniyet şeridine giren Merve Büyük, tepkiler üzerine "Araç yakın bir siyasetçi aile dostumuza aittir" diye açıklama yaptı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Yeni Malatyaspor'da oynayan milli futbolcu Adem Büyük’ün eşi Merve Büyük, İstanbul’da çakarlı ve sirenli bir araçla emniyet şeridinden ilerlerken çektiği videoyu sosyal medya hesabından yayınladı. Arka koltukta oturan çocuğunun "Anne biz polis miyiz?” sorusuna “Evet” yanıtı veren Merve Büyük tepkiler üzerine görüntüleri sildi. 

Merve Büyük yaptığı açıklamada ise aracın siyasetçi bir aile dostlarına ait olduğunu söyledi: "5 yaşındaki evladımın sorduğu masumane bir sorunun olmadık noktalara çekiliyor olması cidden çok üzücü. Büyüyünce polis olmak isteyen masum bir erkek çocuğunun bu diyalogları neden sizi bu kadar rahatsız etti? Gerçekten anlamak mümkün değil. Hiçbir zaman çakarlı bir aracımız olmamıştır, videonun çekildiği araç siyasetçi bir aile dostumuzun aracıdır. Olaya konu olan aracı video çekimi esnasında benim kullanmadığım da gayet açık bir şekilde bellidir." (DHA)