Filiz Akın'ın MR sonucu çıktı: Endişeye gerek yok

Geçtiğimiz günlerde "Bir türlü iyileşemedim" diyen Filiz Akın, sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı. 

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - İki kez kanser tedavisi gören Filiz Akın, sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı. Akın, sosyal medya hesabından gülümseyerek el salladığı bir videosunu "MR sonuçlarına göre endişelenecek durum yokmuş. İlaçlara 5 gün daha devam. Sizlere de dilek ve dualarınız için teşekkür ederken, böyle iyi haberler alacağınız bir gün diliyorum" mesajıyla paylaştı. 

Aralarında Selda Alkor, Melek Baykal, Şenay Gürler, Ayşegül Aldinç ve Canan Ergüder gibi sanat dünyasından isimlerin de bulunduğu birçok kişi paylaşımın altına yazdıkları mesajlarla sanatçıya iyi dileklerde bulundu.

3 GÜN YOĞUN BAKIMDA KALMIŞTI

Akın, 2021'de akciğerlerindeki rahatsızlık sebebiyle hastaneye kaldırılmıştı. 3 gün yoğun bakımda kalan Akın, ardından normal odaya alınmıştı. Kısa bir süre sonra ise ses tellerinde çıkan sorun sebebiyle Filiz Akın'ın boğazından parça alınmıştı. Usta oyuncunun tahlil sonuçlarının temiz çıkmıştı.

İYİ HABERİ EŞİ VERMİŞTİ

İyi haberi eşinden alan Filiz Akın, Sönmez Köksal ile birlikte çekilen bu anlarını sosyal medya hesabından yayınlamıştı. Akın, gönderisine, "Eşim benden de endişeli olunca, raporun yazılmasını beklemeden kötü huylu nodül olmadığını öğrenip geldiği günden..." ifadelerini not düşmüştü.