'Ex Aşkım' Gain'de ekran macerasına başladı

Gain’in mini dizisi ‘Ex Aşkım’ın ilk dört bölümü yayınlandı. Devrim Yalçın, Hande Türkel, Başaran Şimşek, Devrim Özkan ve Yunus Ozan Korkut’un farklı bakış açılarıyla ele aldığı Ex Aşkım’ın her bölümünde farklı bir konu işleniyor.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Dijital platform Gain’in  mini dizisi ‘Ex Aşkım’ başladı. Dizi, ilişkileri mizahi bir dille anlatıyor. 

Dizinin yönetmenliğini dört farklı isim üstleniyor. Devrim Yalçın, Hande Türkel, Başaran Şimşek, Devrim Özkan ve Yunus Ozan Korkut’un farklı bakış açılarıyla ele aldığı Ex Aşkım’ın her bölümünde farklı bir konu, her seferinde değişen oyuncu kadrosuyla ele alınıyor.

Senaryosunu Ebru Erdem’in kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda Yiğit Kirazcı, Sahra Şaş, Ayşe Melike Çerçi, Ali Yoğurtçuoğlu, Begüm Akkaya gibi isimlerin yer aldığı dizinin ilk 4 bölümü Gain’de yayında.

 

DİZİNİN KONUSU

Bir sebeple ya da rastlantı sonucu bir araya gelen eski sevgililerin arasındaki ilişkinin mizahi bir dil ile anlatıldığı ‘Ex Aşkım’da yarım kalmış aşkların, iz bırakan ilişkilerin, ihanetlerin, bazen bir şarkıyla bazen bir kokuyla akla düşen bazense bir kafede karşınıza çıkan eski sevgililerin birbirinden ilginç anları izleyiciyle buluşuyor. (HABER MERKEZİ)

Etiketler Gain Ex Aşkım dizi