Evan Rachel Wood: Tacizcimin adı Marilyn Manson

Oyuncu Evan Rachel Wood, şarkıcı Marilyn Manson tarafından cinsel saldırıya uğradığını açıkladı. Wood, "Bu tehlikeli adam ifşa etmek ve daha fazla insanın hayatını mahvetmesini engellemek için herkese sesleniyorum" ifadelerini kullandı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - En son Westworld dizisinde oynayan oyuncu Evan Rachel Wood, bu sabah kişisel Instagram hesabından bir açıklama yayınlayarak geçmiş yıllarda uğradığı cinsel istismarın failinin Marilyn Manson olduğunu duyurdu. 

Wood paylaşımında, "Tacizcimin adı, dünyaca Marilyn Manson olarak da bilinen Brian Warner. Gençken beni kandırmaya başladı ve yıllarca beni korkunç bir şekilde taciz etti. Beynim yıkandı ve teslimiyet için manipüle edildim. Misilleme, iftira veya şantaj korkusuyla yaşamayı bıraktım. Daha fazla insanın hayatını mahvetmesini engellemek için bu tehlikeli adamı ifşa etmek ve ona olanak sağlayan birçok endüstriye seslenmek için buradayım. Artık sessiz kalmayacak birçok kurbanın yanındayım" ifadelerini kullandı. 

Vanity Fair'in aktardığına göre, Wood'un paylaşımının ardından birkaç kadın daha Manson hakkında, cinsel istismar, psikolojik şiddet ve ve sindirme biçimlerini içeren iddialarda bulundu. Manson, geçmişte de yapılan benzer iddiaları reddetti. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)