Erdoğan'ın 'Altılı Masa'dan kalk' çağrısına İYİ Parti'den yanıt: Ay harika ya

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İYİ Parti'nin Altılı Masa'yı terk etmesi çağrısına İYİ Parti Gençlik Kolları videolu yanıt verdi. Videoda, Akşener'in gülerek söylediği "Ay harika ya" sözleri paylaşıldı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Cumhurbaşkanı Recep Erdoğan'ın İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e Altılı Masa'yı terk etmesi için çağrıda bulunmasının ardından İYİ Parti Gençlik Kolları, Erdoğan'ın sözlerine Akşener'in videosuyla yanıt verdi. Videoda, Akşener'in kahkaha atarak 'Ay harika ya' dediği görüldü.

G20 zirvesi için gittiği Endonezya'dan dönerken uçakta gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "CHP’yi bir kenara koyalım, Altılı Masa'nın hepsini söylememe gerek yok, ama İP’in (İyi Parti’nin) bunlarla aynı çizgiye düşmesi tabii düşündürücü. Onlar niye bunlarla aynı masaya düşüyor veyahut aynı konuma geliyor? Bu tabii düşündürücüdür. Hele hele böyle bir dönemde. Temenni ederiz ki bunlar da bir dönüşüm yapmak suretiyle gerek bu masayı terk etmek gerekse milli ve yerli bir duruş sergilemek üzere konumunu yeniden gözden geçirir" demişti.

Erdoğan'ın Akşener'e çağrıda bulunmasının ardından İYİ Parti Gençlik Kolları, Twitter hesabından Erdoğan'ın sözlerini alıntılayarak bir video yayınladı. Videoda Akşener'in kahkaha atarak 'Ay harika ya' dediği görüldü. (HABER MERKEZİ)