Garanti Bankası internet sitesini değiştirdi

GarantiBBVA olarak isim değiştiren Garanti Bankası, internet adresini yeniledi. Site artık 'www.garantibbva.com.tr' üzerinden hizmet verecek.

DUVAR – İsmini GarantiBBVA olarak değiştiren Garanti Bankası, internet sitesini de güncelledi. İspanya merkezli banka ‘Banco Bilbao Vizcaya Argentaria’ (BBVA) tarafından geçtiğimiz yıllarda satın alınan Garanti artık, GarantiBBVA olarak anılacak.

Bugüne kadar ‘www.garanti.com.tr’ alan adını kullanan bankanın internet şubesine bugün itibariyle ‘www.garantibbva.com.tr‘ adresi üzerinden girilecek. GarantiBBVA resmi sitesinden yaptığı açıklamada, “9 yıldır bünyesinde bulunduğumuz BBVA Grubu’nun tüm dünyada uyguladığı dijital dönüşüm stratejisi kapsamında, BBVA’nın global marka gücünü Garanti marka ve logosunun yanına ekliyor ve 11 Haziran’dan itibaren Garanti BBVA ismini kullanmaya başlıyoruz. Garanti BBVA olarak her zaman olduğu gibi bundan sonra da, ülkemiz ekonomisine değer katmaya ve çağın fırsatlarını herkese sunmak için çalışmaya devam edeceğiz. Sorularınız olursa şubelerimiz ya da 444 0 333 Müşteri İletişim Merkezimizle iletişime geçebilirsiniz” ifadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ)

.