Ebru Gündeş'ten ödül töreni açıklaması: Doğru bulmuyorum

Ebru Gündeş, kendisine ödül verilmemesini istediğini açıkladı. Gündeş, "Bundan sonra da ödül törenlerine katılamayacağım için aday gösterilmemin de ödül almamın da uygun olmadığını düşünüyorum" dedi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Şarkıcı Ebru Gündeş, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak hiçbir ödül törenine katılmayacağını duyurdu. Gündeş paylaşımında, "Ödül törenlerine katılamayacağım için aday gösterilmemin de ödül almamın da uygun olmadığını düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Gündeş'in açıklamasında yer alan ifadeler şöyle:

"Her yıl olduğu gibi eylül ayının gelmesiyle birlikte ödül töreni organizasyonlarının davetleri başladı. Yıllardır sayısını hatırlamadığım kadar çok ödüle layık görülmüş olmaktan dolayı yaşadığım mutluluk çok büyük. Ancak bir süredir olduğu gibi bundan sonra da ödül törenlerine katılamayacağım için aday gösterilmemin de ödül almamın da uygun olmadığını düşünüyorum.

Mesleğinde 30 yılını devirmiş bir sanatçı olarak bu ödüllerin ödüllerle daha fazla motive olacak kardeşlerimizle, arkadaşlarımızla buluşmasının daha doğru olduğu kanaatindeyim. Anlayışınıza ve ricam hassasiyetle yaklaşacak olan herkese şimdiden teşekkür ederim. Sevgilerimle.”