YouTuber Casey Neistat'a Ferdi Tayfur darbesi

YouTuber Casey Neistat’ın Spotify hesabı hacklendi ve Ferdi Tayfur, Müslüm Gürses, Nadide Sultan, Ahmet Kaya ve Sezen Aksu şarkılarından oluşan çalma listeleri oluşturuldu. Neistat, "Hey Spotify yardım et! Bu normalde dinlediğim müzik türü değil" dedi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - YouTube hesabında 12 milyona yakın takipçisi bulunan dünyaca ünlü YouTuber Casey Neistat’ın Spotify hesabı çalındı ve çalma listeleri Ferdi Tayfur şarkılarıyla dolduruldu. Ünlü Youtuber, Ferdi Tayfur şarkılarını beğenmedi. Spotify hesabının çalındığını Twitter hesabı üzerinden duyuran Casey Neistat, içerisinde Ferdi Tayfur, Müslüm Gürses, Nadide Sultan, Ahmet Kaya ve Sezen Aksu gibi pek çok ünlü ismin olduğu çalma listesinin bir ekran görüntüsünü de paylaşarak tepki gösterdi.

Neistat, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: "Hey Spotify yardım et! Eminim ki birisi benim hesabımı çaldı. Tüm çalma listelerim ve her şey gitti. Ayrıca (hesabımı ele geçiren kişinin müzik zevkine laf etmek istemiyorum) bu normalde dinlediğim müzik türü değil."

Türkiye'den kullanıcılar Casey Neistat’ın gönderisinin altına Ferdi Tayfur ve Müslüm Gürses’i öven yorumlar yaptı. (Kaynak: Sputnik)