Brad Pitt: Angelina Jolie'nin yaptıklarını iğrenç buluyorum

Angelina Jolie ile aralarında velayet davası süren Brad Pitt: Yaptıkları iğrenç!

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - 2016 yılının ağustos ayında boşanma kararı alan ancak velayet davaları hâlâ devam eden Brad Pitt, Angelina Jolie ikilisinin arasında tartışmalar sürüyor.

Hollywood oyuncuları Brad Pitt ile Angelina Jolie’nin çocukları için verdiği yasal mücadele giderek başka bir boyut almaya başladı. Angelina Jolie’nin, tanınan boşanma avukatı Laura Wasser’in yerine yeni bir hukuk ekibi ile anlaşması üzerine mahkeme sürecinin detayları halka açık hale getirildi. Pitt ise çocukları Maddox, Pax, Zahara, Shiloh ve ikizleri Vivienne ve Knox için bu durumun ‘korkunç’ olduğunu belirtti.

'ÇOCUKLAR İÇİN KORKUNÇ BİR DURUM'

NTV'nin Blast'ten aktardığı habere göre, Brad Pitt boşanma sürecinin ve dava detaylarının özel kalması gerektiğini, şu anda halka açık bir durumda bu süreçten geçiyor olmanın ‘iğrenç’ olduğunu düşünüyor. Boşanma sürecinin basından da gizli sürdürülmesi gerektiğini belirten aktör, her kafadan bir ses çıkmasının çocukları için korkunç bir durum olduğunu ve çocukların babalarının özel hayatı hakkındaki bazı detayları sosyal medyadan öğrenmek zorunda kalmasını iğrenç bulduğunu açıkladı. Pitt, Angelina Jolie’nin boşanma savaşlarının çocukları nasıl incittiğini ve halka açık olarak kavga etmeyi nasıl durduracağını görmesini umuyor.

'JOLIE DAVAYI MANİPÜLE EDİYOR'

Pitt, geçen hafta Jolie’nin çocukları için kayda değer bir yardımda bulunmadığı iddialarına avukatları aracılığıyla yanıt verdi. 54 yaşındaki aktör, boşanma davasının açılmasından beri çocukları için 9 milyon doları aşkın para verdiğini söyleyerek, Jolie’yi medyayı kullanarak davayı manipule etmekle suçladı.