Devlet Bahçeli’den Tamer Karadağlı’ya telefon: Terör örgütü odakları...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, Antalya Altın Portakal ödüllerindeki tavırları nedeniyle gündemde olan Tamer Karadağlı’yı telefonla arayarak 'destek' verdiği açıklandı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülünü alan Nihal Yalçın'ın konuşması sırasında yaptığı saygısızlıkla gündem olan Tamer Karadağlı'yı telefonla aradı. 

Bahçeli'nin 'destek' telefonunu MHP Medya, Tanıtım ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, sosyal medya hesabından duyurdu. 

 Özdemir paylaşımlarında şu ifadeleri kullandı:

“Sayın Genel Başkanımız, sinema ve tiyatro oyuncusu Sn. Tamer Karadağlı’yı telefonla arayarak kendisine yönelik terör örgütü odakları ve siyasi uzantılarının tutumları karşısında yanlarında olduklarını belirtmiş ve Sn. Karadağlı’yı tebrik etmişlerdir.

Görüşmede Sayın Genel Başkanımız, Sayın Karadağlı’nın, Türk Milleti’nin iftihar ettiği bir sanatçı olduğunu ifade etmişlerdir.

Sayın Genel Başkanımız, sanat camiasında yer alarak, ülke ve millet hassasiyetinin, toplumsal huzurumuzun, milli birlik ve beraberliğimizin korunması karşısında duranlara Sn. Karadağlı’nın gösterdiği sorumlu, sağduyulu ve cesur davranışında yalnız olmadıklarını söylemişlerdir.” (HABER MERKEZİ)