Deli Çavuş hesabından yeni paylaşım: Pammıkören ailesini anlatacağım

'Deli Çavuş' hesabından "Yarın Ziraat'ten 750 milyon dolar alan haramzadeleri yani pammıkören ailesini anlatacağım" paylaşımı yapıldı. Sedat Peker mesajı resmi hesabından retweet etti.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Suç örgütü lideri olduğu gerekçesiyle hakkında yakalama kararı alınan Sedat Peker, kendisiyle ilgili paylaştığı bir mesaj nedeniyle 'suçu ve suçluyu övmek'ten açılan davada Gazeteci Uğur Dündar'ın 2 yıl hapsinin istenmesinin ardından Demirören ailesini hedef aldı.

Twitter'da Sedat Peker'e ait olduğu iddia edilen 'Deli Çavuş' hesabından yapılan paylaşımlarda "Yarın Demirören dosyasını açacağım" ifadeleri kullanıldı.

PEKER DE PAYLAŞTI 

Sedat Peker'in resmi Twitter hesabından da retweet ettiği paylaşımlarda "Kıymetli büyüğüm Uğur Dündar abi, beni yani suçluyu övmek için sizi mahkemeye çağırdıklarında, lütfen şunu söyleyin; Sedat Peker hakkında bir tanesi Bursa'da, bir tanesi de İstanbul'da 2 tane dava var. Ancak her 2 dosyada da bir tane tutuklu sanık yok. Hem teknik olarak hem de kanunen övdüğümü iddia ettiğiniz kişi yani Sedat Peker, nasıl suçlu olabilir..." ifadeleri yer aldı. (HABER MERKEZİ)