Covid-19'e yakalanan Beşiktaşlı Rachid Ghezzal ambulans uçakla İstanbul'a getirildi

Covid-19 testi pozitif çıkan Beşiktaşlı futbolcu Rachid Ghezzal ve bir kulüp personeli, ambulans uçakla Doha'dan İstanbul'a getirildi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Katar'ın başkenti Doha'da, korona virüsü testi pozitif çıkan Beşiktaşlı futbolcu Rachid Ghezzal ve bir kulüp personeli ambulans uçakla Türkiye'ye getirildi. Atatürk Havalimanı'na inen ambulans uçaktan alınan futbolcu ve personel, ambulanslarla hastaneye sevk edildi.

Doha'da bugün TSİ 20.45'te oynanacak maç öncesi Beşiktaş'ın kafilesinde yer alan oyunculardan Ghezzal ve bir kulüp personelinin Covid-19 testi pozitif çıktı. Mehmet Topal'ın da semptomlarının artması üzerine futbolcu takımdan izole edildi.

Ghezzal ve kulüp çalışanı için giden TC-RSB kuyruk numaralı ambulans uçak Katar'dan geceyarısı havalandı. Ghezzal ve kulüp personelinin de içinde bulunduğu uçak sabah 06.00 sıralarında İstanbul Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali'ne iniş yaptı. Uçaktan alınan Ghezzal ve kulüp personeli, hazır bekletilen ambulanslarla hastaneye sevk edildi. (DHA)