Çorum Valisi: TÜGVA’nın destekçisiyim

Ülke kamuoyunda günlerdir 'sızıntı' olduğu belirtilen belgelerle tartışma konusu olan TÜGVA’ya Çorum Valisi Mustafa Çiftçi destek çıktı.

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, TÜGVA il temsilciğini ziyaret etti.
Google Haberlere Abone ol

ÇORUM - Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) il temsilciliğini ziyaret ederek yapılan haksız ve hukuksuz algılar karşısında TÜGVA’nın yanında olduğunu söyledi.

'TEHDİTVARİ SÖYLEMLERE BOĞUN EĞMEYİZ'

Çiftçi, yaptığı ziyarette TÜGVA’da gençlerin dini, ahlaki, kültürel ve medeniyet değerlerinin yeni nesillere rehberlik yapabilmesinin hedeflendiğini, gençlerin kaliteli zaman geçirebildikleri yerler olduğunu belirtti. TÜGVA’nın yaptığı çalışmaları yakından takip ettiğini belirten Çiftçi, bu çalışmaların memleket için çok önemli olduğunu ve desteklediğini kaydetti. TÜGVA Çorum İl Temsilcisi Enes Kayabaşı, Vali Mustafa Çiftçi’ye kendilerine verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Kayabaşı, “Yakın zamanda vakfımıza karşı karalama kampanyası yürütülmektedir. 18 Ekim'de açıklama yapan bir siyasi parti lideri ve çeşitli şahıslar mesnetsiz iddialarla vakfımızı yıpratmayı amaçlamaktadır. Biz gençleri rızık derdiyle korkutmaya çalışan, tehditvari söylemler ile bezdirmeye çalışan o kişilere karşı eskisinden daha da güçlüyüz. Bizler gençler olarak asla boyun eğmeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

Etiketler TÜGVA Çorum Valisi