CHP'li Vahap Seçer, 'köpeklerden ürken' polisin şikayeti üzerine ifade verdi

Mersin'in CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, sokakta iki köpeğin kendisine saldırdığını öne süren polisin şikayeti üzerine ifade verdi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, bir polisin şikayeti üzerine ifadeye çağrıldı.

Polis memurunun, sabah camiye giderken 2 köpeğin kendisine saldırdığını ve düştüğünü öne sürerek Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Seçer'den şikayetçi olduğu ortaya çıktı.

Başkan Seçer, söz konusu şikayeti sosyal medya hesabından "Zaytung haberi değil gerçek!" sözleriyle duyurdu. 

Vahap Seçer'in paylaşımı şöyle: 

"Zaytung haberi değil gerçek!

Sabah namaza giderken havlayan köpekten ürken "polis memuru"nun şikayeti üzerine Valilik'in gönderdiği müfettişe ifade verdim.

Korktuğu için beni şikayet eden memura mı bu şikayeti ciddiye alıp soruşturma açana mı yanayım?

Allah sonumuzu hayretsin!"


POLİS MERKEZİNDE MESLEKTAŞLARI İLGİLENMEMİŞ

Vahap Seçer'in paylaştığı ifade tutanağında ilginç bir detay göze çarptı. Şikayetçi polis ifadesinde meslektaşlarının kendisiyle ilgilenmediğini belirterek yaşadıklarını şöyle anlattı: "Polis merkezinde yaklaşık 50 dakika beklememe rağmen müracaatım alınmayınca bende sebepsiz yere bekletildiğim için ifade vermeden polis merkezinden ayrıldım. Oysaki polis merkezinde bulunduğum sırada yapılan işlem ve yoğunluk yoktu." 

'BAŞVURUSU AYNI GÜN İÇİNDE İŞLEME ALINMIŞ'

Başkan Vahap Seçer, hesabından ikinci paylaşımında ise "Üstelik, ifadesinde belediyemize başvuru yaptığı halde yerine getirilmediğini öne süren bu şahsın, başvurusu da @teksinmersin tarafından aynı gün içinde işleme alınmış ve sonuçlandırılmıştır" ifadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ)