CHP'li Erkek: Daha sisteme girmeyen çok sandık var

CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, "Sabaha kadar oy sayımı devam ediyor, edecek. Daha sisteme girmeyen çok sandık var" dedi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Genel Merkezi'nde açıklama yaptı.

Kılıçdaroğlu, Yüksek Seçim Kurulu'na çağrıda bulunarak, "Ankara'da 300, İstanbul'da 783 sandıkta itiraz var. Algı yönetimi ile uğraşmayı bırakın. Milletin iradesinden korkmayın. YSK'yı da göreve davet ediyorum. Sandıkları ve seçim kurullarını asla terk etmeyin. Her bir oy sayılana kadar biz buradayız. Ülkenin belirsizliğe artık tahammülü yok. Halkın oyalanmasına izin vermeyin. Bu milletin iradesine bloke koymayın" dedi.

Partililere seslenen Kılıçdaroğlu, "Sandıkları ve seçim kurullarını asla terk etmeyin. Her bir oy sayılana kadar biz buradayız" diye konuştu.

CHP’Lİ ERKEK: SABAHA KADAR OY SAYIMI DEVAM EDECEK

CHP Genel Başkan Yardımcıları Oğuz Kaan Salıcı ve Muharrem Erkek CHP önünde bir araya gelenleri selamladı. “Hak hukuk adalet”, “Mansur Başkan buraya” sloganları eşliğinde karşılanan CHP’li kurmaylardan Muharrem Erkek burada gazetecilere yaptığı açıklamada, “Sayın genel başkanlar bir aradalar. Sabaha kadar oy sayımı devam ediyor, edecek. Daha sisteme girmeyen çok sandık var. Onun için biz çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

CHP Genel Merkezi’nde Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşması dinlendi. (HABER MERKEZİ)