CHP Ekonomi ve Esnaf Masası doğu turuna çıkıyor

CHP Ekonomi Masası, Siirt, Bitlis, Muş, Bingöl ve Diyarbakır illerine ziyarette bulacak. Heyet partinin ekonomi ve esnaflarla ilgili görüş ve önerilerini anlatacak.

Faik Öztrak
Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ekonomi Masası üyeleri 8-12 Haziran tarihleri arasında doğuya gidecek. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak başkanlığındaki Ekonomi Masası ile CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba Başkanlığındaki Esnaf Masası heyeti Siirt, Bitlis, Muş, Bingöl ve Diyarbakır illerinde çeşitli ziyaretler gerçekleştirip, partinin ekonomi ve esnaflarla ilgili görüşlerini ve çözüm önerilerini paylaşacak.

Heyette milletvekilleri Çetin Osman Budak,Tahsin Tarhan, Ayhan Barut, Bekir Başevirgen, Polat Şaroğlu, Yüksel Mansur Kılıç, Abdurrahman Tutdere, Tekin Bingöl, Mürsel Alban, Özgür Karabat, Cengiz Gökçel, Sevda Erdan Kılıç, Bedri Serter, Gökhan Zeybek ile Parti Meclisi üyeleri Nevaf Bilek ve Hakan Uyanık da yer alıyor.

CHP Ekonomi Masası üyeleri, bir haftalık programlarında ticaret ve sanayi odaları, esnaf odaları, meslek örgütleri, muhtar dernekleri, sendikalar, kanaat önderleri ile de görüş alışverişinde bulunacak. (HABER MERKEZİ)

Etiketler chp ekonomi masası