Ceyhan Belediyesi’nden LGS sınavına giren öğrencilere destek 

Adana'da Ceyhan Belediyesi, Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavına giren öğrenciler için sınav merkezlerinin önünde stantlar kurarak öğrencilere su, kek ve meyve suyu dağıttı. 

Fotoğraf: ANKA
Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Ceyhan Belediyesi, Liselere Geçiş Sistemi (LGS) merkezi sınavına giren öğrenciler için sınav merkezlerinin önünde stantlar kurarak öğrencilere su, kek ve meyve suyu dağıttı. 

ANKA'nın haberine göre, Ceyhan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, kent genelinde LGS sınavının yapıldığı toplam 7 okulun önünde öğrenciler ve veliler için stant kurdu. İlçede sınava giren 2 bin 18 öğrenciye su, kek ve meyve suyu dağıtılırken; okul önlerinde çocuklarını bekleyen velilere de ikramda bulunuldu. 

Gençlerin her zaman destekçisi olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Kadir Aydar, şöyle konuştu:

“Kadir ağabeyleri olarak her zaman gençlerimizin yanında oldum, bundan sonra da yanlarında olmaya devam edeceğim. LGS sınavına giren öğrenci kardeşlerimiz bu süreçte çok çalıştılar. Heyecanla bugünü beklediler. Biz de onları ve ailelerini yalnız bırakmak istemedik. Bu vesile ile sınava giren tüm öğrenci kardeşlerimize başarılar diliyorum.”


(HABER MERKEZİ)