Cengiz Kurtoğlu 'bıçaklı saldırı'dan gözaltına alındı

Katıldığı doğum günü yemeğinde, bir kişiyi bıçakla yüzünden yaraladığı öne sürülen şarkıcı Cengiz Kurtoğlu gözaltına alındı. Serbest bırakılan Kurtoğlu, 'bıçaklı saldırı' iddiasını yalanladı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR- Şarkıcı Cengiz Kurtoğlu'nun bir restoranda aynı masada oturduğu iş insanıyla yaşadığı tartışmada kan aktı.   

Olay, 22 Kasım Pazartesi günü saat 23.00 sıralarında Sarıyer'de bulunan bir restoranda meydana geldi. Bir arkadaşının doğum günü partisine katılan şarkıcı Cengiz Kurtoğlu, aynı masada oturduğu iş insanı Mustafa Can ile tartışmaya başladı. İddiaya göre masadan aldığı servis bıçağı ile Can'a saldıran Kurtoğlu'nu araya girenler sakinleştirmeye çalıştı. Olay restoranın güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

GÖZALTINA ALINIP SERBEST BIRAKILDI

Olaylar sırasında yüzünden yaralandığını iddia eden iş insanı Mustafa Can polise giderek, Cengiz Kurtoğlu'ndan şikayetçi oldu. Restoranın güvenlik kameralarını inceleyen Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, Cengiz Kurtoğlu'nu gözaltına aldı. Burada ifadesi alınan Kurtoğlu, ardından serbest bırakıldı.

Cengiz Kurtoğlu, poliste verdiği ifadesinde Mustafa Can ile Orhan Gencebay ve diğer bazı sanatçılara hakaret ettiği için tartıştıklarını söyledi. Kurtoğlu'nun, Can'ın yüzünün bıçakla yaralanmadığını, tırnağı ile çizilmiş olabileceğini söylediği öğrenildi.

CENGİZ KURTOĞLU'NDAN AÇIKLAMA

Öte yandan sosyal medya hesabından açıklama yaparak iddiaları yalanlayan Cengiz Kurtoğlu şu ifadeleri kullandı: "Öncelikle böyle bir haberle sizlerin karşısına çıkmak istemezdim. Bir konuya açıklık getirmem gerekiyor. Ben de herkes gibi kendine ait değer yargıları olan bir insanım. Eş aile, dost gibi konularda ise oldukça hassasım. Sevdiklerime karşı söylenen haksız bir söylemi asla kabul edemem. Böyle tartışmanın 'Bıçaklı Saldırı' olarak lanse edilmesinden dolayı oldukça üzgünüm. Bu konuyla alakalı hukuki süreci avukatım başlatıp takip edecek. Bu bilgi kirliliğinin ortadan kalkması adına da olaya ait görüntülerin orijinal ve montajsız halini sizlerle paylaşıyorum. Olay artık kamuoyunun takdirindedir." (DHA)