Cate Blanchett yeni bir film için yapımcı koltuğunda

Cate Blanchett, "Queen Bitch and the High Horse" filminin yapımcı koltuğuna oturdu. Film, kasabanın sevgilisi, yozlaşmış devlet memuru Penny Banks'e odaklanıyor.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Oyuncu Cate Blanchett, Amerikan tarihinin en büyük belediye dolandırıcılığından esinlenecek bir film olan “Queen Bitch and the High Horse”un yapımcılığını üstlendi. Blanchett, Dirty Films şirketi aracılığıyla Coco Francini ve Andrew Upton'ın yanı sıra New Republic Pictures'tan Brian Oliver ve Bradley Fischer'la birlikte yapımcılık yapıyor.

Eğitici bir hikâye olarak tanımlanan film, kasabanın sevgilisi, yozlaşmış devlet memuru Penny Banks'e odaklanıyor. “Troop Zero”nun arkasındaki ikili Bert ve Bertie, filmi Eric Matthew Brown'un senaryosundan yönetecek. 

Bert & Bertie, “Bu muhteşem, kaleme alınmış, ilgi çekici, komik ve şeytani filmi böylesine parlak bir ekiple ekrana getirmekten dolayı heyecan duyuyoruz." dedi. Bu, Dirty Films'in New Republic'le ilk bakış anlaşması kapsamında yapacağı ilk film olacak. Blanchett, “Bu fantastik senaryoyu New Republic Pictures'taki ortaklarımızla ve Bert & Bertie'nin müthiş yönetmenlik ekibiyle birlikte hayata geçirmekten heyecan duyuyoruz." dedi.