Çankırı'da iki erkek kadınlara tekme tokat saldırdı

Çankırı'da boşanan çiftin yakınları arasında iddiaya göre mal paylaşımı nedeniyle kavga çıktı. İki erkek, 3 kadını sokak ortasında darp etti.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR -  Çankırı'da bugün resmen boşanan S.Ç. ile M.Ç.'nin yakınları arasında mal paylaşımı nedeniyle çıkan kavgada 3 kişi gözaltına alındı. Sokak ortasında yaşanan kavgada M.Ç. ve yakınları darp edilerek yerlerde sürüklendi. 

Olay, öğle saatlerinde Buğdaypazarı Mahallesi Şehit Eyüp Gönen Caddesi üzerinde meydana geldi. Yakın zamanda ayrılan ve bugün resmi olarak boşanan S.Ç. ile M.Ç., mal bölüşümü için bir araya geldi. Çiftin yakınlarının da devreye girmesiyle başlayan tartışma kavgaya döndü. Çevredeki vatandaşların cep telefonuna yansıyan kavgada iki erkek üç kadını yerlerde sürükleyerek darp etti. Polisin olay yerine gitmesinin ardından S.Ç, O.Ç ve T.G. gözaltına alındı. 

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Bugün sosyal medyada yer alan kadına şiddet görüntülerinde şiddet uyguladığı görülen şahıslar gözaltına alınmış olup adli süreç hassasiyetle devam etmektedir. Yaralı vatandaşlarımızın genel durumları iyi olup gelişmelerle ilgili detaylı açıklama bilahare yapılacaktır" ifadelerini kullandı. (DHA)