Canan Kaftancıoğlu'ndan Hakan Bayrakçı yanıtı: Kürekle ağzına vurmuştum

Sonar Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı, canlı yayında CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkında bağırarak konuştu ve "Neden hala görevde" dedi. Kaftancıoğlu, Bayrakçı'nın geçmişte kendisiyle çalışmak istediğini açıkladı: "Genel Merkez'den iş koparabilmek için ahlaksız bir süreç tarif edip bari buna yardımcı olun diyebilecek kadar ‘insan’ biri. Kürekle ağzının ortasına vurmuştum."

Hakan Bayrakçı, Habertürk canlı yayınında Kaftancıoğlu hakkında konuştu.
Google Haberlere Abone ol

DUVAR - CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, canlı yayında bağıra bağıra kendisini eleştiren ve "Neden hala görevde" ifadesini kullanan Sonar Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı'ya sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Bayrakçı'nın geçmişte kendisiyle çalışmak istediğini belirten Kaftancıoğlu, "Bir pazar eğlencesi..." diyerek başladığı açıklamalarında şu ifadeleri kullandı:

"Bir pazar eğlencesi... Gençler; Resimdeki ‘insan’ (sakın ola ki hayvanlara hakaret edilmesin) randevu alarak hiç ‘beğenmediği’ kişiye övgüler düzerek -aynı ben’e:))- profesyonel çalışmak istemiş, güvendiğim bir başkasıyla çalıştığımı ifade edince de, tanımadığından olsa gerek Genel Merkezden iş koparabilmek için ahlaksız bir süreç tarif edip bari buna yardımcı olun diyebilecek kadar ‘insan’ biri. Kürekle ağzının ortasına vurmuştum tahmin edebileceğiniz üzere. Gençler insan görünmeye değil insan kalmaya çalışan biri olarak pazar tavsiyem siz siz olun böyle ‘insanlardan’ olmayın ki insan kalabilesiniz Son olarak itiraf edeyim sevimli bir ‘insan’."

BAYRAKÇI'DAN YANIT: İFTİRACI

Hakan Bayrakçı da  Kaftancıoğlu'na şöyle yanıt verdi: "Canan Kaftancıoğlu bana tweet yazmış. CHP’ye ve bir Türk insanına yakışmayan siyasi görüşlerini biliyordum. Fakat iftiracı 'muazzam!' karakterini bilmiyordum. İş yapmadığım yüzlerce siyasetçi var. Oldu. Hepsine kızdım mı, kızıyor muyum? Ah zeka! Ah seviyesizlik! Nelere kadirsiniz!"

TWEET'LERİNİ GÜNDEME GETİRDİ 

Hakan Bayrakçı, canlı yayında yüksek sesle Kaftancıoğlu'na yüklenmiş, "Türkiye'nin ana muhalefet partisinin İstanbul İl Başkanı, Ermeni soykırımı yaptığımızı ima eden bir Tweet atamaz. PKK konusundaki imalar... Hala il başkanı! Faik Öztrak'ı takdir ediyorum. Partinin sözcüsü o. Çıkıyor eleştiriyor Kaftancıoğlu'nu. Niye hala görevinde?" demişti. (HABER MERKEZİ)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR