Britney Vs. Spears'ta yeni iddia: Belgeseli desteklemiyor

Britney Spears'ın 13 yıllık vasilik hikâyesini konu alan Netflix belgeselini desteklemediği iddia edildi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Şarkıcı Britney Spears'ın 13 yıllık vasilik hikâyesini konu alan Netflix belgeseli "Britney Vs. Spears"tan ilk fragman yayımlandı. Bir yıldan uzun süredir hazırlık aşaması devam eden belgesel, Spears'ın hayatındaki önemli figürlere de yer verecek.

"Britney Vs. Spears"ın yönetmen koltuğunda "How to Fix a Drug Scandal", "I Love You, Now Die: The Commonwealth v. Michelle Carter" gibi belgesellerle tanınan Erin Lee Car yer alıyor. Car, gazeteci Jenny Eliscu'yla beraber Spears'ın özgürlük mücadelesini özel röportajlarla inceliyor. 

Belgesel, 28 Eylül'de, Britney Spears’ın babası Jamie Spears ile bir sonraki duruşmasından bir gün önce Netflix’te yayınlanacak. 

BRİTNEY SPEARS BELGESELİ DESTEKLEMİYOR

 

Page Six'in, Spears'a yakın bir kaynağa dayandırdığı habere göre ünlü şarkıcı, Britney vs Spears adlı belgeseli desteklemiyor.

Independent'in haberine göre, adı açıklanmayan kaynak çarşamba günü yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

"Bu (Britney vs Spears), Spears'ın onay ve katılımı olmadan yapılan başka bir izinsiz belgesel."

'SPEARS'A ULAŞAMADIM'

Belgeselin yönetmenliğini yapan Erin Lee Carr ise aynı gün yayımlanan bir röportajda, proje için Spears'a ulaşmaya çalıştığını öne sürdü:

"Spears'la defalarca iletişime geçmeye çalıştım. Ama bunun gerçekleşmesinin pek mümkün olmadığını anlayınca pes etmek zorunda kaldım."