'Breaking Bad' karakterleri Walter White ve Jesse Pinkman, 'Better Call Saul' finalinde

"Breaking Bad" oyuncuları Bryan Cranston (Walter White) ve Aaron Paul (Jesse Pinkman), "Better Call Saul"un final sezonunda yer alacak.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - "Breaking Bad" dizisinin karakterlerinden biri olan Saul Goodman’ın hikâyesini derinlemesine inceleyen "Better Call Saul", 6. ve final sezonuyla geri dönüyor. Dizinin yaratıcısı Peter Gould, dizinin finalinde, "Breaking Bad"in ikonik karakterleri Walter White ve Jesse Pinkman’ı canlandıran Bryan Cranston ve Aaron Paul’un yer alacağını duyurdu. 

Variety'nin aktardığına göre, Gould, yaptığı açıklamada, "Bazı şeyler spoiler olacağından izleyicilerle paylaşmak istemiyorum ancak diziye ilk başladığımızdan itibaren bize gelen ‘Dizide Jesse ve Walter olacak mı?’ sorusunun yanıtını verebilirim. Artık kaçmaya gerek yok, nasıl olacağını söylemeyeceğim ama dizinin final sezonunda Jesse ve Walter olacak" ifadelerini kullandı.

İki parça halinde yayınlanacak olan final sezonunun yedi bölümden oluşan ilk kısmı, yayınlanacak ilk iki bölümüyle 18 Nisan'dan itibaren izleyiciyle buluşacak. İkinci kısım ise 11 Temmuz'da başlayacak. 

"Breaking Bad"in öncesini anlatan dizi, küçük çaplı bir avukat olan Saul Goodman karakterinin hayatını anlatıyor. 2015 yılında yayın hayatına başlayan dizi 5 sezondur devam ediyor.