Binance TR'ye ulaşılamıyor: 'Güncelleme' açıklaması geldi

Dünyanın en yaygın kripto para borsalarından Binance TR’de 'yanlış veri türü hatası' uyarısı çıktı. "Güncelleme var" açıklaması geldi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Binance TR kullanıcıları, ‘’Yanlış veri türü hatası’’ uyarısıyla karşılaştı. Sosyal medyada gündem olan uyarı ile ilgili yapılan açıklamada, "Sabah 09.45 - 12.15 arasında gerçekleşecek olan güncelleme çalışması esnasında Binance TR üzerinde hiçbir kullanıcı fonksiyonuna erişilemeyecektir" denildi.

Yanlış veri türü hatası nedeniyle Binance TR’ye giriş yapamayan pek çok yatırımcı, kripto para piyasasında işlemlerini yapamıyor. Konuyla ilgili Binance’tan da açıklama yapıldı.

Açıklama şöyle:

"Değerli Binance TR Kullanıcılarımız,

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek adına 29 Eylül 2021 Çarşamba günü sunucularımızda güncelleme çalışması yapılacaktır. Türkiye saati ile sabah 09.45 - 12.15 arasında gerçekleşecek olan güncelleme çalışması esnasında Binance TR üzerinde hiçbir kullanıcı fonksiyonuna erişilemeyecektir.

Yapılan güncelleme çalışması ile sizlere daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmayı hedefliyor, sabrınız için teşekkür ediyoruz." (EKONOMİ SERVİSİ)

Etiketler binance kripto para