Beşiktaş'tan hakem Abdulkadir Bitigen tepkisi

Beşiktaş, Çaykur Rizespor'la oynanacak maçına Abdulkadir Bitigen'in atanmasına tepki gösterdi: "Yine bizi olumsuz düşünceye sevk eden hakem atamasıyla karşı karşıya kalmış bulunuyoruz."

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Süper Lig'in lideri Beşiktaş, Çaykur Rizespor maçına yapılan hakem atamasına tepki gösterdi. Ligin 38. haftasında Rize'de oynanacak karşılaşmanın hakeminin Abdulkadir Bitigen olduğunun açıklanmasının ardından Beşiktaş yöneticisi Kemal Erdoğan, "Yine bizi olumsuz düşünceye sevk eden hakem atamasıyla karşı karşıya kalmış bulunuyoruz" dedi.

Kemal Erdoğan'ın hakem atamasıyla ilgili açıklamaları şöyle: "Başkanımız Ahmet Nur Çebi ve yönetim kurulu üyelerimizin TFF ve kurullarıyla ilgili her zaman güven duyduğunu ifade eden, etik değerleri öne çıkaran demeçlerine rağmen yine bizi olumsuz düşünceye sevk eden hakem atamasıyla karşı karşıya kalmış bulunuyoruz. Görünen o ki, bütün iyi niyetimiz ve futbolu korumak için gösterdiğimiz çaba, günün sonunda maalesef art niyetli olduğunu düşündüğümüz “tablolarla” karşımıza çıkıyor. Herkesi Rizespor ile oynayacağımız maça atanan hakemin sezon karnesine bakmaya davet ediyorum, takdiri de spor kamuoyuna bırakıyorum. Siz bizim yerimizde olsanız ne düşünürsünüz?  Öte yandan teknik direktörümüz Sergen Yalçın’a ceza vermek için gözlerini dört açanlar, Fenerbahçe teknik kadrosunun meydan muharebesiyle ilgili ne düşünüyorlar? Hep beraber izleyelim ve adaletten bahsedenler gerçekten adalet istiyorlar mı görelim." (HABER MERKEZİ)