BELTUR’dan bütçeye uygun hamburgerci: BELTUR Burger

İBB’ye bağlı BELTUR, uygun fiyatlı hamburger dükkanı BELTUR Burger’in ilk şubesini Pendik’te açtı. BELTUR Genel Müdürü Cenk Akın, şube sayısını yakın zamanda artırmayı planladıklarını söyledi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı BELTUR, “hamburger” konseptli ilk şubesini Pendik’te açtı. Menüsünde 18 çeşit hamburger bulunan BELTUR Burger’de, vejetaryenler ve çocuklar için de seçenekler yer alıyor.

HAMBURGER DE VAR SALATA DA

BELTUR Genel Müdürü Cenk Akın, “BELTUR Burger” konseptinin büyük bir emeğin ürünü olduğunu ifade ederek menüyle ilgili bilgi verdi. Hamburgerin yanı sıra brokoli, salata gibi on çeşit yan ürününe menüde yer verdiklerini belirten Akın,

Cenk Akın

Pendik BELTUR Burger’in çok kısa bir sürede, başta yakın çevre olmak üzere, tüm İstanbul için önemli bir uğrak noktası olacağına inanıyoruz. Bu konsepti çok yakın zamanda başka lokasyonlarda da açmayı planlıyoruz. BELTUR olarak kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam edeceğiz. Mutfakta modernle klasik anlayışı harmanlayarak çalışıyoruz” dedi. (ANKA)

 

Etiketler BELTUR Burger Pendik