Baydöner'in reklamını seslendirmişti: Hayat sizi gerçekleri görmekten korkmayan vicdanlı insanlarla karşılaştırsın

Baydöner'in reklamını seslendiren Mehmet Ozan Dolunay'dan tepki: Hayat sizi gerçekleri görmekten korkmayan vicdanlı insanlarla karşılaştırsın.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - İskender kebap zincir restoranlarından biri olan Baydöner, yeni reklam filmi ‘Dertsiz Masa Örtüsü’ndeki mesajlarıyla sosyal medyada gündem oldu.

Baydöner, sosyal medyanın gündemine oturan reklam filmini kendisine ait sosyal medyalardan kaldırdı. Konuyla ilgili resmi bir açıklama henüz yapılmadı.

'KORKMAYAN, CESUR, DÜRÜST VE VİCDANLI İNSANLAR...'

Seslendirme sanatçısı Mehmet Ozan Dolunay, "Seslendirdiğim 'bay döner' reklamı bazı kesimleri rahatsız etmiş sanırım. Yayından kaldırmışlar reklamı. Çok şey yazılabilir bununla ilgili ama ben sadece ufak bir temennide bulunacağım. Hayat sizi gerçekleri görmekten korkmayan, cesur, dürüst ve vicdanlı insanlarla karşılaştırsın" dedi. 

REKLAM FİLMİ GÜNDEM OLDU

Reklam filminde hayat pahalılığından, Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan istifa eden Berat Albayrak döneminde uygulamaya konan ve eleştirilerin odağı olan kalıcı yaz saati uygulamasına, herkesin yurtdışına taşınmasından benzin fiyatlarına kadar birçok konuda mesajlar veriliyor.

Reklam filminde restorandaki tüm masaların boş olması da dikkat çekiyor. Reklam filmi sosyal medyada kısa sürede en çok konuşulan ve yorum yapılan konular arasına girdi.

 (HABER MERKEZİ)