Bakan Yardımcısı Sayan: Dailymotion da Türkiye'ye temsilci atadı

Video paylaşım sitesi Dailymotion'ın Türkiye'ye temsilci atadığını açıklayan Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, “Henüz temsilci atamayan sosyal ağlardan da en kısa zamanda aynı adımı bekliyoruz” dedi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, sosyal medya platformlarına yönelik yasa kapsamında Dailymotion'ın Türkiye'ye temsilci atadığını belirtti.

Twitter hesabından açıklama yapan Ömer Fatih Sayan, "TikTok’tan sonra Dailymotion’dan da güzel haber geldi. Türkiye’den günlük erişimi 1 milyondan fazla olan yurt dışı kaynaklı sosyal ağ sağlayıcılardan Dailymotion da Türkiye’de temsilci atadı" dedi.

'DİĞER SOSYAL AĞLARDAN DA AYNI ADIMI BEKLİYORUZ'

"Henüz temsilci atamayan sosyal ağlardan da en kısa zamanda aynı adımı bekliyoruz" diyen Sayan, "Sosyal ağların gelişiyle vatandaşlarımız sosyal ağlarda karşılaştıkları olumsuzluklarda muhatap bulabilecek. Taklit hesap, dolandırıcılık, zorbalık vb. durumlarda vatandaşlarımız şikayetlerine daha kolay çözüm bulabilecekler" ifadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ)