Bakan Koca: Müzisyenler, film ve dizi prodüksiyon ekipleri yarından itibaren aşı olabilecek 

Sağlık Bakanı Koca, müzisyenler, film ve dizi prodüksiyon ekipleri ile öğretim üyeleri ve üniversite personeline yarından itibaren Covid-19 aşısı yapılmaya başlanacağını duyurdu.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Müzisyen, film ve dizi prodüksiyon ekipleri yarından itibaren aşı olmaya başlayabilecekler" dedi. Koca, öğretim üyeleri ve üniversite personelinin de yarından itibaren aşılanmaya başlanacağını açıkladı. 

Bakan Koca, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Aşı programımızda bir grubun daha aşılanmasına başlıyoruz. Müzisyen, film ve dizi prodüksiyon ekipleri yarından itibaren aşı olmaya başlayabilecekler. Her geçen gün yeni meslek ve yaş grupları eklenerek ülkemizi en kısa sürede salgın gündeminden çıkaracağız. Bu güce güvenin" dedi.

Koca, bir diğer paylaşımında ise "Bir meslek grubu daha aşı programında yerini alıyor. Üniversitelerimizin eylülde yüz yüze eğitime başlayabilmesi için öğretim üyelerimizin ve üniversite personellerinin aşılanmasına da yarın başlıyoruz" ifadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ)