Bahçeli'den başsağlığı mesajları

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den İbrahim Metin ve Ahmet Kekeç için başsağlığı mesajları geldi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İbrahim Metin ve Ahmet Kekeç için Twitter'dan başsağlığı mesajları paylaştı.

Bahçeli 12 Eylül öncesinde MHP'ye yakın Devlet gazetesinin sahibi olan ve geçen hafta vefat eden İbrahim Metin için, " 'Ülkücü odur ki, sürüden kafasını kaldırıp nereye gittiğini gören insandır. Ülkücü lider insandır.' Böyle demişti merhum İbrahim Metin. Ömrünü davasına adayan mümtaz ve muhterem bir insandı. Konya’dan çıkıp Türk milliyetçiliğinin simge isimlerinden birisi olmuştu.
Fikir ve düşünceleriyle milli gönülleri aydınlatmıştı. Partimizde önemli görevler almıştı. Devlet Gazetesi’yle, Töre-Devlet Yayınevinin sahibiydi. Arkasında pek çok izler bırakarak geçen hafta aramızdan ayrılıp ebediyete intikal etti. Merhum dava insanımız İbrahim Metin’e Allah’tan rahmet, ailesine ve camiamıza sabır ve başsağlığı dileklerimi iletiyorum. Mekanı cennet olsun diyorum." mesajını paylaştı.

Bahçeli, korona virüsü nedeniyle vefat eden Kekeç için de, "Ayrıca gazeteci yazar Ahmet Kekeç yakalandığı KOVİD-19 hastalığından kurtulamayarak bugün hayata gözlerini yumdu. Türk basını irade sahibi inanmış bir kalemini kaybetti. Merhum Ahmet Kekeç’e Allah’tan rahmet niyaz ediyor, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum" dedi. (HABER MERKEZİ)

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR