Bahçeli: Bu seçimlerde huzurla husumet arasında bir tercih yapılacak

Aydın'da konuşan MHP lideri Bahçeli, seçimlerin demokrasi ve siyasi tarihin kilit taşı olduğunu söyledi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Aydın’da düzenlenen “14 Mayıs’ta Aziz Milletim Sıra Sende” temalı mitingine katıldı.

Bahçeli'nin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle oldu:

YA TÜRKİYE’NİN KUDRETİNİ SEÇECEĞİZ YA DA KUMAR MASASINDA HEBA OLUP GİDECEĞİZ: 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri demokrasi ve siyasi tarihimizin kilit taşıdır. Bu seçimlerde huzurla husumet arasında bir tercih yapılacaktır. Bu seçimler kucaklaşmayla kutuplaşma arasında bir mücadeleye sahne olacaktır. 14 Mayıs’ta ya Türkiye’nin kudretini seçeceğiz ya da kumar masasında heba olup gideceğiz. Ya Türk ve Türkiye Yüzyılı Vizyonu'nu canlandıracağız ya da ağır sorunlara gömülmüş acıklı bir ülkeye mahkum olacağız.

TÜRKİYE’YE PUSU KURMUŞLARDIR: Askerlerimizi şehit edenler Kılıçdaroğlu’nun yanındadır. Polislerimizin şehit olmasına neden olan alçaklar altılı masanın yeni ve resmi yedinci ortağıdır. Yavrularımızı yetim bırakan katiller CHP’yle, İYİ Parti’yle yanak yanağa vermişler, Türkiye’ye pusu kurmuşlardır. Kandil’e yuvalanan teröristler her gün CHP’ye, İYİ Parti’ye destek açıklaması yapmaktadır. Bugüne kadar CHP’li bir yönetici çıkıp da buna tepki göstermemiştir. Nevşehir’de duygu sömürüsü yapan, yalandan gözyaşları döken, işi gücü fitne fesat çıkarmak olan İYİ Parti Başkanı’ndan hiçbir itiraz da duyulmamıştır. CHP’ye oy veren kardeşlerim, böyle bir akıl ve vicdan tutulmasına inanıyorum ki onay vermeyeceklerdir. İYİ Parti’ye oy veren kardeşlerim, böylesi bir teslimiyet ve ürkekliğe ümit ediyorum ki itibar etmeyeceklerdir. (HABER MERKEZİ)