Aysun Aslan'dan eşi Özkan Uğur'a: Hep içimizde olacaksın canımın içi

Eşi Özkan Uğur'un vefatının ardından duygularını paylaşan Aysun Aslan, "Genç ruhlarımız birbirine olan sevgisini yitirmeden birlikte yaşlanacağız bu dünyada sanıyordum" dedi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Kanser hastası olan oyuncu ve MFÖ grubunun üyesi Özkan Uğur, 8 Temmuz'da hayatını kaybetti.

Özkan Uğur'un eşi Aysun Aslan, Uğur'un vefatının ardından Instagram hesabından yaptığı paylaşımda duygularını dile getirdi.

"Kendimi o kadar eksilmiş, kederli ve yorgun hissediyorum ki… Bir olduğumuz bunca yılın ardından seni görmeden, sesini duymadan, yamacımda hissetmeden, birbirimizi eleştirmeden, dalga geçmeden, kavga edip barışmadan, birlikte kahkaha atmadan, nasıl olacak Özkanım?" diyen Aysun Aslan, "Genç ruhlarımız birbirine olan sevgisini yitirmeden birlikte yaşlanacağız bu Dünyada sanıyordum. Bundan sonrası sensiz bir kara delik. Seni bu boyuttan uğurladık. Artık başka bir boyutta hep olduğun gibi hiçbir varlığı incitmeden akacaksın" ifadelerini kullandı.

Destek olanlara teşekkür eden Aslan, şöyle devam etti:

"Acımızı paylaşan, her derdimize deva olan yakın dostlarımıza, arkadaşlarımıza, telefon ve mesajlarını cevaplayacak güç bulamadığım tanıdık tanımadık tüm sevenlerine, dualarınıza sonsuz teşekkür ediyorum… Uğurlar olsun, hep içimizde olacaksın canımın içi. Ardında bıraktıklarınla, tertemiz kalbinle hiç unutulmayacaksın. Sevenlerin hiç eksilmeyecek, sanatının ışığıyla daha çok kuşakları aydınlatacaksın. Nur içinde yat… Mekanın Cennet olsun Özkanım. Hepimizin başı sağ olsun." (HABER MERKEZİ)