Atatürk'e hakaret eden Kuveytli, bu kez Bakan Yerlikaya'yı tehdit etti

Atatürk'e hakaret eden Kuveytli yazar bu kez de kendisi hakkındaki suç duyurusunu paylaşan İçişleri Bakanı Yerlikaya'yı hedef aldı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Atatürk’e sosyal medyada hakaret eden Kuveytli Abdulaziz Duwaihi bin Rumaih, bu kez de kendisi hakkında suç duyurusunda bulunulduğunu açıklayan İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’yı da tehdit etti.

Bakan Yerlikaya'nın kendisiyle ilgili sosyal medya hesabında paylaştığı açıklamaya yorum yapan Kuveytli yazar, şu ifadeleri kullandı:

“Yani benim adım Abdulaziz Dhuwaihi bin Rumaih Al-Hajri. Biz ırkçılığı, bir Kuveyt vatandaşına saldırınızı kınıyoruz, siz ise dinimize, peygamberimize, devletimize, şeyhlerimize hakaret ediyorsunuz, İçişleri Bakanı olduğunuz için sizden korkacağımı mı sanıyorsunuz? Ayakkabımı ağzına sokarsan kişisel bilgilerini ifşa ederek sana dava açarım, seni barbar p.ç” (HABER MERKEZİ)

 

 

 

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’nın sosyal medya paylaşımına cevap yazan Kuveytli şahıs, şu ifadeleri kullandı:

“Yani benim adım Abdulaziz Dhuwaihi bin Rumaih Al-Hajri. Biz ırkçılığı, bir Kuveyt vatandaşına saldırınızı kınıyoruz, siz ise dinimize, peygamberimize, devletimize, şeyhlerimize hakaret ediyorsunuz, İçişleri Bakanı olduğunuz için sizden korkacağımı mı sanıyorsunuz? Sana dava açarım, seni barbar p*ç.” (HABER MERKEZİ)