Ataşehir'de kedi katliamı: İnsanlığa sığar mı?

Ataşehir'de bir çöp konteynırın önünde gözleri oyulmuş birçok kedi cesedi bulundu. Kedileri gören ve mahallede yaşayan bir kadın, "Sanki planlı yapılmış gibi... Bu insanlığa sığar mı?" diye sordu.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - İstanbul'un Ataşehir ilçesinde çöp konteynırın bulunduğu bölgede gözleri uyulmuş birçok kedi cesedi bulundu. Kedilerin cansız bedeniyle karşılaşan mahalleli, olayın araştırılmasını isteyerek mahallede yaşayan herkesin duruma tepki göstermesini istedi.

'İNSANLIK BİTMİŞ...'

Ataşehir'in Örnek mahallesinde yaşayan bir kadın, Neva sokaktaki çöp konteynırın bulunduğu bölgede kedi cesetleri gördü. Cansız kedi cesetlerini gören kadın, “İnsanlık bitmiş” dedi ve ekledi: “Bunu yapan insan mı? Kedilerin gözleri oyulmuştu. Konteynırın içine bakmaya cesaret edemedim. Konteynırın önünden iki kedi cesedi vardı. İçinde kaç tane vardı bilmiyorum çünkü bakmaya cesaret edemedim. Bunu yapanlar sanki bilerek kedilerin cesetlerini konteynırın içine değil önüne bırakmışlardı. İnsanlar görsün diye... Ben bir hayvansever olarak bunu kabul etmiyorum. Bu planlı yapılmış bir katliama benziyor. Uzun bir süredir Ataşehir'de zaten birçok kedi kayboluyordu. Belediyenin ve emniyetin konuyla ilgili araştırma yapmasını istiyoruz.”

Konuyla ilgili aradığımız Ataşehir Belediyesi ise konuyu takip edeceklerini söyledi.

 

Etiketler kedi ölü ataşehir