'Aras Bulut İynemli, Atatürk'ü canlandıracak'

Ayşe Arman, Aras Bulut İynemli'nin 2023'te hayata geçirilecek bir projede Mustafa Kemal Atatürk'ü canlandıracağını duyurdu.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Gazeteci Ayşe Arman, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, son dönemlerde Çukur dizisinde canlandırdığı Yamaç karakteriyle gündeme gelen oyuncu Aras Bulut İynemli'nin 29 Ekim 2023'te hayata geçirilecek olan bir projede Mustafa Kemal Atatürk'ü canlandıracağını açıkladı. 

"İki yıl sonranın bomba haberini şimdiden sizinle paylaşıyorum, 29 Ekim 2023’te, yani Cumhuriyet’imizin 100. yılında, bir Mustafa Kemal Atatürk projesi geliyor” diyen Arman paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Duyduk duymadık demeyin! İki yıl sonranın bomba haberini şimdiden sizinle paylaşıyorum. Çünkü çok heyecan duydum, iki sene ölsem içimde tutamam. 29 Ekim 2023’de, yani Cumhuriyet’imizin 100. yılında, bir Mustafa Kemal Atatürk projesi geliyor. 2 yıldır senaryo çalışması gizlilik içinde süren büyük bir projeden söz ediyorum. Yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin var. Projeyi Lanistar Medya yapıyor. Peki başrolü, yani Atamızı kim canlandıracak? Cevap veriyorum: Aras Bulut İynemli!"

'HER ROLÜN ALTINDAN KALKABİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM'

Arman, sözlerine şöyle devam etti: "Bence çok çok iyi bir seçim. Son dönemin en iyi erkek oyuncularından Aras Bulut İynemli. Ailecek hastasıyız. Tabii ki Çukurcu’yduk. Tabii ki 7. Koğuş’taki Mucize’yi öle öle, ağlaya ağlaya, hayranlıkla izledik. Çok gerçek buluyorum onu. Samimi, sahici. Abartılı hiçbir şeyi yok. Ultra doğal bir oyunculuğu var, oynamıyor, canlandırdığı kişi oluyor. Kısacası her rolün altından kalkabileceğini düşünüyorum."

Henüz Aras Bulut İynemli tarafından resmi bir açıklama gelmedi. Resmi haber gelirse çekimlerin 2022 yılında başlaması bekleniyor.