Amazon Prime Video'dan Mayıs takvimi: Yeni yapımlar geliyor

Amazon Prime Video Türkiye, Mayıs içeriklerini duyurdu. Bu ay “The Underground Railroad”, “P!NK: All I Know So Far” ve “Panic” gibi yapımlar izleyicilerle buluşacak.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Amazon Prime Video Türkiye'de Mayıs ayında yayına girecek yeni film ve diziler açıklandı. Mayıs ayında Prime üyeleriyle buluşacak yapımlar arasında Colson Whitehead‘in Pulitzer ödüllü romanından uyarlanan, yönetmenliğini Oscar sahibi yönetmen Barry Jenkins’in üstlendiği mini dizi “The Underground Railroad”, Lauren Oliver’in yazıp yönettiği genç-yetişkin dizisi “Panic”in ilk sezonu ve sanatçı Pink'in “Beautiful Trauma” adındaki dünya turnesinin perde arkasını anlatan “P!NK: All I Know So Far” belgeseli yer alıyor. 

THE UNDERGROUND RAILROAD

Colson Whitehead‘in Pulitzer ödüllü romanından uyarlanan mini dizi “The Underground Railroad”, 14 Mayıs Cuma günü Amazon Prime Video Türkiye’de yayına girecek. Yönetmenliğini Oscar ödüllü Berry Jenkins’in üstlendiği, başrollerinde Thuso Mbedu, Chase W. Dillon ve Joel Edgerton gibi isimlerin yer aldığı 10 bölümlük Amazon Originals mini dizisi, Cora Randall’ın iç savaş öncesi ABD’nin güney bölgesinde özgürlük uğruna verdiği mücadeleyi izleyicilerle buluşturacak.

P!NK: ALL I KNOW SO FAR

Başrolünde dünyaca ünlü sanatçı P!NK’in yer aldığı “P!NK: All I Know So Far” belgeseli, 21 Mayıs’tan itibaren Amazon Prime Video Türkiye’den izlenebilecek. Belgeselin yapımcılığını Michael Gracey ve Isabella Parish’in yanı sıra Luminaries, Silent House ve Lefty Paw stüdyoları üstlendi. Belgeselde rekorlar kıran “Beautiful Trauma” dünya turnesi boyunca ödüllü sanatçı P!nk’in yol maceraları, sahne arkası röportajları ve kişisel yaşantısından görüntüler yer alıyor. 

PANIC

Lauren Oliver’ın çok satan romanından uyarlanan, kendisinin yazıp yönettiği genç-yetişkin dizisi “Panic”in 10 bölümlük ilk sezonu 28 Mayıs’ta Amazon Prime Video Türkiye’de gösterime girecek. Her bölümü birer saatlik yeni drama serisi, her yıl liseden mezun olan öğrencilerin hayatlarını yoluna koymak için tek şansları olduğuna inandığı ve sadece tek bir kazananın olacağı bir dizi yarışmaya ev sahipliği yapan, Teksas’ın küçük bir kasabasında geçiyor.