Ali Sürmeli Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a dönüyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 179. bölümünden ilk fragman yayınlandı. Beyin kanaması geçirdiği için dizide rol almaya devam edemeyen Ali Sürmeli de yeni bölümle birlikte diziye geri dönüyor.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Pelin Akil ve Sabina Toziya'nın başrollerini paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni yılla birlikte ekrana ara verdi. Ekranlardan 3 hafta uzak kalan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19 Ocak Salı akşamı 179. yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

HAYRİYE ÇAKIRBEYLİ ÖLÜYOR

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümünde Çakırbeyli ailesinin evine düşmanları baskın düzenliyor. Saldırıda vurulan Hayriye Çakırbeyli ise ölüyor. EDHO'da Hayriye karakterine hayat veren Sabina Toziya ise gelecek hafta yayınlanacak olan 179. bölümde senaryo gereği ölerek diziye veda ediyor.

ALİ SÜRMELİ DİZİYE DÖNÜYOR

Öte yandan geçtiğimiz sezon kadroya dahil olan ancak beyin kanaması geçirdiği için dizide rol almaya devam edemeyen Ali Sürmeli de yeni bölümle birlikte diziye geri dönüyor. (HABER MERKEZİ)