AK Partili Yavuz Covid-19'a yakalandı: Dualarınızı bekliyorum

Yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde sarf ettiği "Hiçbir şey olmasa bile kesin bir şey oldu" sözüyle çok konuşulan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Covid-19'a yakalandı. Evinde karantinaya giren Yavuz "Dualarınızı bekliyorum" dedi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR- İstanbul AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Covid-19 testinin pozitif çıktığını duyurdu.

Yavuz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: 

"Vücut kırgınlığı ve yüksek ateş şikayetiyle TBMM Hastanesi’ne başvurdum.Burada yapılan Covid-19 testim pozitif çıkmıştır. Hekimlerimizin tavsiyeleri doğrultusunda tedavi sürecimi evde geçiriyorum. Dualarınızı bekliyor, maske, mesafe, hijyen vb. kurallara uymanızı istirham ediyorum." 


AK Parti Seçim İşleri Başkanlığı'nı da yürüten Yavuz'un, 31 Mart İstanbul seçimlerinin iptali sonrası 6 Mayıs tarihinde düzenlediği basın toplantısında, “Hiçbir şey olmamış ise, biz diyoruz ki kesinlikle bir şeyler oldu. Sizin kusurunuz yok muydu? Kabul edelim, bizim de, sayın cumhurbaşkanımız da açıkladılar. Bir parça kusurumuz olabilir, bence de bir parça kusurumuz vardı” sözleri çok konuşulmuştu. Yavuz daha sonra bu sözlerini inkar etmiş, "Bana birisi ispat etsin, ben istifa edeceğim" demişti. (HABER MERKEZİ)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR